Lt
 • Pirm. - Penkt. 8:00 - 17:00

„Važiuojam Auto“ apžvalga: Geras pavyzdys, kaip kiekvienas vairuotojas privalėtu rūpintis savo transporto priemone

Kuro tipas
Benzinas
Variklis
2500
Transmisija
Automatinė
Varantieji ratai
4WD
Mieste
8
Kelyje
7
BENDRAS VERTINIMAS 4.35 iš 5.0
 • Valdymas
  4.3 iš 5.0
 • Komfortas
  4.5 iš 5.0
 • Interjeras
  4.0 iš 5.0
 • Išorė
  4.6 iš 5.0
VAŽIUOJAM #auto
0

Subaru šiam modeliui pritaikė puikę automatinę pavarų dėžę CVT. Ši CVT pavarų dėžė imituoja standartinės automatinės pavarų dėžės veikimą. Pavaros permetamos tiesiog idealiai, nejaučiant jokių trukčiojimu tarp pavarų.

Subaru visada asociavosi su padidinto pravažumo automobiliais arba bent jau visų varomųjų ratų sistema. Tačiau Legacy yra būtent tas modelis, kuris turi mažiausiai bendro su padidinto pravažumo automobiliais.

Subaru Legacy modelis skirtas konkuruoti su labai stipriais konkurentais, tokiais kaip Honda Accord arba Toyota Avensis. Žinoma, kaip ir visi Subaru automobiliai, šis taip pat turi visų keturių ratų varymo sistemą. Šią sistemą sukūrė pačių Subaru konserno inžinieriai, todėl lyginant su kitomis 4×4 sistemomis, Subaru Legacy sistema išties pasisekusi.

Subaru Legacy dizainas

Automobilis sudarė itin kokybiškai pagaminto automobilio vaizdą. Automobilio dizainas yra evoliucinis pirmtako palikimas. Abiejų kartų Legacy atrodo itin panašiai, ryškesni pasikeitimai yra kogero tik priekinės radiatoriaus grotelės ir galiniai žibintai.

Salonas nepriekaištingas, vyrauja labai kokybiškos medžiagos, oda, aliuminio apdaila. Važiuojant niekas negirgžda, nešiurgžda. Sėdynės patogios, patogios atramos galvai, elektrinis reguliavimas, šildomos sėdynės, kurios pašyla itin greitai, todėl šaltu metų sezonu propblemų šalant neturėsite. Didelis patogus liečiamas ekranas, ypač raiški tiek naktį tiek dieną galinio matymo kamera, patogi sąsaja su mobilaus telefono programomis per APPS.

Iš pirmo žvilgsnio Subaru Legacy tikras solidžios išvaizdos bei galios derinys, kurį „Važiuojam“ komanda drąsiai rekomenduoja jums mielieji.

 • Energetic engine offers zesty response
 • Good road manners
 • Sharp styling
 • Interior feels upmarket
 • Good safety kit and tech

 • Lacking a few items we’d expect at this price point
 • Some gearbox hesitation at times
 • Back seat is pretty tight for taller occu pants

Subaru Legacy patikra autoservise

Automobilio patikros metu, matome, kad automobilio stabdžių sistema bei pakaba yra tiesiog ideali, tai puikiai parodo atliktos patikros rezultatai. Automobilis buvo ir yra prižiūrimas.

Atrodo, kad viskas buvo keičiama laiku, o servisas buvo atliekamas reguliariai. Patikrinus skysčius automobilyje, matome, kad stabdžių skystis yra tinkamas naudoti, tai parodo matuoklio duomenys.

Viena deganti lemputė pasako, kad skysčio keisti nereikia, na o degant kuo daugiau lempučių, įrodo, kad jūsų stabdžių sistemos skystį laikas keisti nieko nelaukiant. Patikrinus aušinimo skystį matome, kad jis tinkamas naudoti ir aušinimo sistemoje jo kiekis yra pakankamas…

Šis Subaru yra labai geras pavyzdys, kaip kiekvienas vairuotojas privalėtu rūpintis savo transporto priemone. Na, o mes jums linkime gero kelio ir nepamiršti reguliariai tikrinti ir atlikti techninį aptarnavimą. Nuo jūsų automobilio techninės būklės priklauso jūsų pačių ir artimųjų saugumas.

Author
VAŽIUOJAM #auto
PIRM. - PENKT. 8:00 - 17:00, SERBENTŲ G. 117, ŠIAULIAI, +370 676 90 8011, +370 601 91 654. Mūsų siūlomos paslaugos prekių ir paslaugų, automobilių tematika, pristatomųjų video kūrimas ir viešinimas; Pagalba parduodant automobilį: - automobilio fotografavimas, - automobilio video kūryba, - skelbimo aprašymo formavimas, - video skelbimų talpinimas mūsų svetainėje, - konsultacijos automobilių pardavimo klausimais; Pagalba perkant automobilį: - automobilio paieška pagal kliento poreikius, - pirminė automobilio apžiūra, - nuodugni automobilio patikra, patikimų partnerių autoservisuose; 4. Automobilių remontas po autoįvykių: - Automobilio būklės atstatymas po auto įvykio (atiduok sudaužytą - pasiimk sveiką), - Tarpininkavimas su draudimo įmonėmis; 5. Pagalba visais automobilio remonto klausimais. * Bendradarbiaujame tiek su juridiniais, tiek su fiziniais asmenimis.

Parašykite komentarą