Lt
 • Pirm. - Penkt. 8:00 - 17:00

„Važiuojam Auto“ apžvalga: Parkavimo sistemos – „Mano Mažulei“ (Lithuanian Unbox)


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/carseu/domains/lithuaniancars.eu/public_html/wp-content/plugins/stm_motors_review/templates/header/title_box.php on line 106
BENDRAS VERTINIMAS 0 iš 5.0
 • Valdymas
  0 iš 5.0
 • Komfortas
  0 iš 5.0
 • Interjeras
  0 iš 5.0
 • Išorė
  0 iš 5.0
VAŽIUOJAM #auto
0

Parkavimo sistemos šiandieninė tema. Ar verta pirkti? Kokia nauda? Kokio trukdžiai įtakoja parkavimo sistemos darbą? Kviečiame žiūrėti.

Pristatome naują rubriką „Mano Mažulei“ !
Nepagalvokite klaidingai. Tai tikrai neturi nieko bendro su merginomis. Tai rubrika ko reikia ir ką galite nupirkti palepinant savo „Mažulę“. Taip, taip. Tą mažulę, kuri stovi tavo garaže…

Pirmas Lietuvoje unboxingas! Jei ir Jūs norite, kad pristatytumėme Jūsų siūlomą prekę, kreipkitės el. paštu laidavaziuojam@gmail.com

Unboxinsim įvairius įdomius dalykėlius Jūsų automobiliams.
Subscribe mūsų kanalą – Like šį video – Ir būtinai dalinkitės su draugais!

Prenumeruokite mūsų Youtube kanalą…
Please, Subscribe our Youtube Channel – Lithuanian CARS…
https://www.youtube.com/c/LithuanianCARS
Susisiekite su mumis https://www.fb.com/VaziuojamAuto
https://www.instagram.com/lithuanian_cars

https://www.patreon.com/LithuanianCars

Moto Guris – geriausios motociklų apžvalgos, variklių remontas ir restauracija…
https://www.youtube.com/channel/UCZJe-xLM1G1wCVmXGil0P6A

Dirbame tam, kad klientas liktų patenkintas maksimaliai. Galime surasti Jums tinkamą automobilį, atitinkantį Jūsų poreikius ir finansines galimybes. Teirautis telefonu.: 8 676 90 801…

 • Padedame Jums išsirinkti tinkamiausią automobilį.
 • Turime gausų pasirinkimą garantinių automobilių. Garantija suteikiama 3 mėnesius arba 10 000 kilometrų.
 • Naujų Nissan automobilių visais galimais varikliais ir komplektacija pasirinkimas. Jau atvyko naujasis Nissan Qashqai 1,3 litro varikliu, kurį galite išbandyti ir įsigyti jau dabar!
 • Gausus dėvėtų automobilių pasirinkimas iš visos Europos ir Amerikos. Rasime Jums tinkamiausią automobilį – nuo šeimyninio vienatūrio ar nedidelio miesto automobilio iki įvairių SUV, rėminių visureigių ar sportinių automobilių.
 • Patikėk savo automobilį į mūsų rankas – jei Jūs esate užimtas žmogus ir neturite laiko, visada galite patikėti savo automobilį mums. Mes galime jį paruošti saugiam eksploatavimui ar techninei apžiūrai ir pristatyti Jums tvarkingą tiesiai prie Jūsų namų slenksčio.
 • Bendradarbiaujame su įvairių automobilių prekeiviais, kurie parduoda tik tvarkingus ir visiškai paruoštus eksploatacijai automobilius.
 • Konsultacijai teirautis telefonu 8 601 91 654.

Mūsų Facebook Puslapis – https://www.facebook.com/VaziuojamAuto

https://www.facebook.com/LithuaniaCARS

Author
VAŽIUOJAM #auto
PIRM. - PENKT. 8:00 - 17:00, SERBENTŲ G. 117, ŠIAULIAI, +370 676 90 8011, +370 601 91 654. Mūsų siūlomos paslaugos prekių ir paslaugų, automobilių tematika, pristatomųjų video kūrimas ir viešinimas; Pagalba parduodant automobilį: - automobilio fotografavimas, - automobilio video kūryba, - skelbimo aprašymo formavimas, - video skelbimų talpinimas mūsų svetainėje, - konsultacijos automobilių pardavimo klausimais; Pagalba perkant automobilį: - automobilio paieška pagal kliento poreikius, - pirminė automobilio apžiūra, - nuodugni automobilio patikra, patikimų partnerių autoservisuose; 4. Automobilių remontas po autoįvykių: - Automobilio būklės atstatymas po auto įvykio (atiduok sudaužytą - pasiimk sveiką), - Tarpininkavimas su draudimo įmonėmis; 5. Pagalba visais automobilio remonto klausimais. * Bendradarbiaujame tiek su juridiniais, tiek su fiziniais asmenimis.

Kiti vertinimai

Parašykite komentarą